Marianówka – Przedszkole Słoneczko Zaprasza

Witamy Państwa na stornie Przedszkola Słoneczko, które swoim zasięgiem obejmuje również Marianówkę. Przedszkole Marianówka zaprasza wszystkie dzieci w okolicy!

Przedszkole Marianówka

Jesteśmy niewielką placówką prężnie działająca od kilkunastu lat. Dzięki niewielką liczba dzieci w każdej grupie wiekowej posiadamy bardzo duże możliwości pracy z każdym dzieckiem. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć niezwykle przyjazna i domową atmosferę w naszym przedszkolu. Posiadamy optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.
Przedszkole Marianówka – to idealne miejsce dla dzieci w tym regionie. Dzięki młodej oraz wykwalifikowanej kadrze staramy się, aby każdy dzień jaki spędza Państwa pociecha w naszej placówce był dla nich miłym przeżyciem codziennej zabawy połączonej z edukacją. Wplatamy edukację w formę zabawy co staje się dla maluchów czystą przyjemnością. Przedszkole Marianówka powstało z myślą o dzieciach i dla dzieci. Nasza kadra stale poszerza swoją wiedzę w zakresie pedagogiki dziecięcej – co wyróżnia zapewne nas na tle innych. Do przedszkola Marianówka uczęszczają dzieci w różnym wielu. Posiadamy kilkanaście grup wiekowych w których staramy się, aby każda z grup liczyła po kilkoro dzieci – tak aby opiekun mógł poświecić każdemu dziecku tyle samo uwagi co pozostałym. Wiemy, że tego typu grupy są bardzo cenione przez rodziców pociech, które codziennie uczęszczają do naszej placówki – Przedszkole Marianówka.
Serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą placówką w celu zaprezentowania szczegółowych informacji na temat naszej placówki oraz zweryfikowania standardów przedszkola przez zapisaniem pociechy. JKestęsmy również otwarci na różnego typu sugestie bądź uwagi. Staramy się nieustannie podnosić poziom naszej placówki, stąd też cenimy sobie Państwa zdanie. Przedszkole Marianówka – to placówka nowoczesna, która dba o dobro każdego dziecka.
Zapraszamy do nas mieszkańców z okolicznych miejscowości (wszystkich ,którzy liczą na kameralną, rodzinną atmosferę).
Serdecznie zapraszamy.