Zapraszamy do naszej Placówki – Przedszkole Słoneczko

Przedszkole Duchnów

Jesteśmy placówką, która od kilku lat prężnie się rozwija. Przedszkole Duchnów – to idealne miejsce dla dzieci w tym regionie. Dzięki wykwalifikowanej kadrze staramy się, aby każdy dzień w naszej placówce był dla każdego dziecka miłym przeżyciem edukacji połączonej z zabawą.

Do przedszkola Duchnów uczęszczają dzieci w różnym wielu. Posiadamy kilkanaście grup wiekowych w których staramy się, aby każda z grup liczyła po kilkoro dzieci – tak aby opiekun mógł poświecić każdemu dziecku tyle samo uwagi co pozostałym.

Dzięki kilkuosobowym grupom dzieci w grupie wiekowej posiadamy bardzo duże możliwości pracy z każdym dzieckiem. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć niezwykle przyjazna i domową atmosferę w naszym przedszkolu. Posiadamy optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.
Przedszkole Duchnów– to idealne miejsce dla dzieci w tym regionie. Kładziemy duży naciska na to, aby każdy maluch czuł się u nas jak u siebie w domu. Nasza kadra stara się zapewnić najlepsze i jak najbardziej komfortowe warunki dla każdego maluszka. Jesteśmy placówką, która stara się nieustannie podnosić swój poziom przekazywania edukacji jak również jakość usług jakie oferuje nasza placówka.

Wszystkie dane teleadresowe mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce – Kontakt. W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości – jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zapraszamy do nas mieszkańców z okolicznych miejscowości (wszystkich ,którzy liczą na kameralną, rodzinną atmosferę).
Serdecznie zapraszamy – Przedszkole Duchnów